Kalendarz liturgiczny

  

Msze Święte 

Niedziele i święta

godz. 7:30, 9:30, 
11:00 i 18:00

Dni powszednie:

poniedziałek - sobota
godz.: 6.40 i 18.00

 

Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Święta

Wiadomości diecezjalne:

Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek!

 

Przede wszystkim dziękujemy Dzieciom, które tak ofiarnie i bezinteresownie zaangażowały się w pomoc dla swoich rówieśników w krajach misyjnych.

Z Przedszkola w Międzybrodziu Bialskim: Kamilka Biegun (najmłodszy, trzyletni Kolędnik), Martynka  Biegun, Nikola Laszczak, Ola Pączek.

Ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzybrodziu Bialskim kolędowali dla misji: Nikola Harat, Marta Brzezicka, Julia Błeszyńska, Karolinka Pączek, Jessica Mrowiec, Wiktoria Talik, Gabrysia Grabska, Judytka Wróblewska, Madzia Brzezicka, Klaudia Szemla, Iza Szczotka, Nikola Gibas, Wiktoria Szewczyk, Amelia Stwora, Gabrysia Kasperek, Emilka Sieroń, Kinga Szlachta, Martynka Mrowiec, Kamilka Kadłubicka, Dominika Gibas, Milenka Stwora, Zuzia Basiura, Zuzia Bieda, Paulina Waluś, Asia Walusiak, Oskar Harężlak, Karol Jurecki,

Natomiast Przedszkole i Szkołę Podstawową nr 2 w Międzybrodziu Bialskim na Żarnówce reprezentowali: Łucja Stwora, Mateusz Stwora, Paweł Graboń, Norbert Grabski, Kacper Dudziak, Angelika Handzlik, Ola Kowal, Daria Szyszka, Krysia Filapek, Dawid Pustelnik.

Ogromną wdzięczność wyrażamy także Rodzicom, którzy razem z nami kolędowali, a szczególnie Pani Joannie Brzezickiej, Pani Anieli Nikiel – Głogosz, Pani Beacie Graboń oraz Pani Joannie Laszczak. Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli nam dotrzeć do odległych miejsc oraz tym, którzy poczęstowali kolędników ciepłym posiłkiem, pysznościami i gorącą herbatą, a także wszystkim służącym  nam jakąkolwiek pomocą.

Niech sam Pan Bóg wynagrodzi Wam wszelkie dobro!

Zapraszamy do galerii, aby zobaczyć zdjęcia z naszego kolędowania.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!