Kalendarz liturgiczny

  

Msze Święte 

Niedziele i święta

godz. 7:30, 9:30, 
11:00 i 18:00

Dni powszednie:

poniedziałek - sobota
godz.: 6.40 i 17.00

 

Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Święta

Wiadomości diecezjalne:

Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek!

Ze wszystkich orszaków chyba największym, najbarwniejszym i najradośniejszym był nasz Orszak Króla Azjatyckiego z Międzybrodzia Bialskiego, który odznaczał się kolorem niebieskim. Jest to zasługa dobrej współpracy wielu lokalnych organizacji pod kierunkiem p. sołtysa Krzysztofa Stwory. Nie mogło więc zabraknąć członków: OSP, Miłośników Międzybrodzia, Grupy Wolontariuszy, a także Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, zwłaszcza z Sekcji Militarnej, która swoimi strojami i prezencją imponowała wszystkim uczestnikom orszaku. Swoją obecność w sposób słyszalny i widzialny zaznaczyli też kolędnicy misyjni, szczególnie dzięki p. Joannie Brzezickiej, która w stroju Meksykanina gitowym akompaniamentem ubogaciła śpiew kolęd.

 Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej osób, szczególnie młodych, a także całych rodzin, weźmie udział w orszaku i skorzysta z okazji dzielenia się radością z faktu narodzenia Syna Bożego.