III Niedziela Zwykła - 22.01.2023r.

Dziś 3 niedziela zwykła, obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z przysiółka Ubocz. W sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z przysiółka Waleczki

W tym tygodniu:

- W poniedziałek – Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji od godz. 16:00.

- We wtorek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego

- W środę – Święto Nawrócenia św. Pawła

- W czwartek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana świętych Tymoteusz i Tytusa, biskupów

- W sobotę – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas przyjęli do swoich domów z Bożym błogosławieństwem, za wszelkie spostrzeżenia dotyczące naszej parafii, za przywiezienie i odwiezienie. Gdyby ktoś jeszcze pragnął przyjąć księdza po kolędzie, to może to uczynić w tym tygodniu po wcześniejszym umówieniu się z kapłanem.